آموزش ساختن گروه در استیم

دسته بندی :آموزش های استیم 7 شهریور 1399 وی جی مارکت 578

یکی از ویژه گی های جذاب و خوب استیم راه اندازی گروه می باشد.شما می توانید یک یا چند گروه با موضوع های مد نظراتان را در استیم راه اندازی کنید و دوستان خود را در این گروه ها دعوت کنید.در این گروه ها می توانید مطلب ارسال کنید ، دسته بندی مطالب را مدیریت کنید ، می توانید رویداد در گروهتان ایجاد کنید و در مناسبت های خاص به عضوهای گروه خود پیامی ارسال کنید و خیلی کارهای دیگر…

در این پست با ما همراه باشید با اموزش ساخت یک گروه در استیم.وارد اکانت استیم خود شده و از مونی بالای استیم GROUPS را انتخاب کنید (مانند تصویر زیر)

در این صفحه از منوی سمت چپ تصویر گزینه Create Group را انخاب کنید

حالا وارد صفحه اصلی ساخت گروه شدید.ما تمام بخش ها را روی تصویر برای شما خیلی ساده توصیح دادیم که می توانید از تصویر زیر مراحل را انجام دهید.

نام گروه : کاملا مشخص است که نام گروه چیست و در این کادر باید نام مورد نظر گروه خود را در این بخش وارد کنید.

تگ گروه : تگ گروه بین 4 الی 7 حروف یا عدد باید باشد که همان تگ و معرف گروه شما می باشد.

لینک گروه : لینک پیشنهادی شما برای گروهتان را در این کادر باید وارد کنید.

عمومی یا خصوصی : با گذاشتن این تیک گروه شما یک گروه عمومی می شود و هرکسی می تواند عضو آن شود.چنانچه می خواهید عضوهایتان را خودتان دعوت کنید و  گروهتان یک گروه خصوصی باشد می بایستی تیک این گزینه را خالی بگزارید.

و در آخر هم برای ساخت گروه گزینه Create را بزنید.توجه کنید ، اگر هنگام ساخت یک گروه با پیغام Your account does not meet the requirements to use this feature. Visit Steam Support for more information. روبرو شدید این بدین معناست که استیم شما محدودیت دارد و شما باید برای رفع این محدودیت استیم خود را حداقل 5 دلار شارژ کنید.

وی جی مارکت | هرآنچه نیاز یک گیمر است

vgnarket.ir ©

وی جی مارکت
وی جی مارکت

وی جی مارکت هرآنچه نیاز یک گیمر است

پیشنهاد میکنیم عضو کانال تلگرامی وی جی مارکت شوید عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0