احتمال اضافه شدن سیستم کلن به PUBG

دسته بندی :اخبار بازی 21 آبان 1398 وی جی مارکت 797

اخیراً به گفته PlayerIGN احتمال خیلی زیاد سیستم کلن (Clan) به بازی PUBG اضافه خواهد شد.در شرایطی این ادعا از جانب PlayerIGN منتشر شده که تا به امروز خبر رسمی از طرف سازندگان بازی اعلام نشده است.PlayerIGN، تعدادی از اطلاعات مخفی شده‌ در فایل‌های بازی PUBG را پیدا کرده که اعتقاد دارد آن‌ها شواهدی درباره‌ی پیدایش سیستم کلن درون بازی است. این سیستم سال گذشته برای بازیکنان پلتفرم گوشی همراه منتشر شد و احتمالاً در آینده‌ای نزدیک نیز به دیگر پلتفرم‌ها راه خواهد یافت.

 

 

همچنان PlayerIGN در توییت رسمی خود اطلاعات زیر را منتشر کرده است :

 

  • هزینه ساخت ۵۰۰۰ واحد BP
  • نام کلن: ۲ تا ۱۵ حرف، ۶ رقم
  • برچسب کلن: ۲ تا ۴ حرف
  • شعار گروه: ۳۰ حرف
  • توضیحات درباره گروه: ۱۸۰ حرف
  • تعداد اعضاء: ۲۰ نفر

همچنین برچسب‌های No Clan نیز در جدول رده‌بندی بخش چندنفره (Leaderboard) یافت شده بود. با توجه به این موضوع، احتمالاً کلن‌ها می‌توانند به بخش جدید Ranked نیز مرتبط شوند.باید صبر کرد و دید که سازندگان بازی در این مورد چه واکنشی نشان خواهد داد.

 

وی جی مارکت
وی جی مارکت

وی جی مارکت هرآنچه نیاز یک گیمر است

پیشنهاد میکنیم عضو کانال تلگرامی وی جی مارکت شوید عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0