انتشار Dead Matter نزدیک است

دسته بندی :اخبار بازی 15 آذر 1398 وی جی مارکت 1357

طبق گفتگوی کوتاهی که ما (مسئولین وی جی مارکت) با سازندگان بازی Dead Matter در تاریخ 15 آذر 1398 در چنل رسمی دیسکورد این بازی داشتیم ، متوجه شدیم که تاریخ انتشار این بازی بسیار نزدیک است.مدیر اجرای بازی Dead Matter در جواب این سوال ما که تاریخ انتشار این بازی چه زمانی است ؟ پاسخ دادن “زمان انشتار بازی خیلی نزدیک است”.این یک خبر بسیار خوشحال کننده برای طرفداران سبک بقا (Survival) می باشد که شاید Dead Matter عنوانی باشد که همه طزفداران این سبک منتظر آن بودند.

Dead Matter یک بازی جهان باز (Open World) آخر زمانی با محور زامبی می باشد که در آن دنیای پایانی به تصویر کشیده می شود.شما جزء یکی از بازماندگان این شهر بزرگ هستید که باید به دنبال بقا خود باشید.بقایی که بستگی به تشنگی ، گشنگی ، گرما ، سرما ، مهمات و پناهگاه دارد.در کنار این سختی ها بازماندگان باید مراقب اطراف خود باشند که Dead Matter دنیای مردگان متحرک (زامبی ها) می باشد و شاید کمتر جایی را پیدا کنید که در آن در امان باشید.باید اضافه کنم مثل دنیای واقعی و مثل سایر بازی های سبک Survival ، دشمن اصلی شما ، بازماندگان می باشند.بازماندهایی مثل شما که به دنبال ، آب ، غذا ، سلاح و مهمات هستند و به همین دلیل اعتماد کردن در Dead Matter کار بسیار با ریسک و سختی است.

 

Dead Matter قرار است بزودی (شاید تا 1 ماه آینده) در شبکه استیم برای رایانه های شخصی منتشر شود و قیمت حدودی آن ممکن است $29 دلار باشد.به محض منتشر شدن نسخه Early Access این بازی شما می توانید آنرا از فروشگاه وی جی مارکت خریداری کنید.

© VGMarket.IR

وی جی مارکت
وی جی مارکت

وی جی مارکت هرآنچه نیاز یک گیمر است

پیشنهاد میکنیم عضو کانال تلگرامی وی جی مارکت شوید عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0